Husaria

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

4 posters

    Team S4League

    Astral
    Astral


    Posts : 14
    Join date : 27/09/2009

    Team S4League Empty Team S4League

    Pisanie  Astral Nie 25 Paź 2009, 22:54

    Od czasu przeprowadzenia się na Aiona gramy też w S4League, Jest to shooter z 3 osoby z bardzo przyjemnym futurystycznym klimatem.
    Chciałbym zwrócić uwagę na takie problem - bowiem w s4 gra około 6 osób - czyli pełny skład. Często jest tak , ze chcemy pograć - ludzi brak. Niniejszym chciałbym aby zgłaszały się tutaj osoby, które grają w S4, lub chciałby by zacząć. ( Ventrillo wymagane - tutaj także pomoc w starcie)

    Tutaj link do słabego filmiku , nawet w 10 % nie odzwierciedlającego fun' u z gry. ; ) affraid


    https://www.youtube.com/watch?v=ru6D0AD6XwU

    Oczywiście zwracam uwagę, że nie jest to fps i nie zwracami uwage na to- czy grałeś kiedyś w strzelanki.



    Kocham Cie Avuś ;* rendeer
    Ish
    Ish


    Posts : 148
    Join date : 27/09/2009
    Location : Gdynia

    Team S4League Empty Re: Team S4League

    Pisanie  Ish Nie 25 Paź 2009, 22:57

    Ja się piszę, poza tym trzeba nadmienić iż można grać nie tylko w 6, lecz i w 12! : P
    Astral
    Astral


    Posts : 14
    Join date : 27/09/2009

    Team S4League Empty Re: Team S4League

    Pisanie  Astral Nie 25 Paź 2009, 23:05

    Mowie, że gra około 6 osob i to mało aktywnie. Owszem, jakby było 12 osób Oo affraid affraid affraid to byłby fun, lecz to jest chyba niewykonalne.
    Ash
    Ash


    Posts : 3
    Join date : 05/10/2009

    Team S4League Empty Re: Team S4League

    Pisanie  Ash Pon 26 Paź 2009, 15:09

    Właśnie sobie zassałem Very Happy jak dla mnie to jest zaj****te xD narazie jeszcze nie wiem jak klasę zmienić :/ ale gierka fajna, idę dalej obczaiać co i jak Very Happy
    Nick: Sknera
    xD
    avatar
    Zuzanna


    Posts : 3
    Join date : 16/10/2009
    Age : 37
    Location : Wrocław

    Team S4League Empty Re: Team S4League

    Pisanie  Zuzanna Pon 26 Paź 2009, 18:31

    srx, ale moj Wolfenstein jest niebo bardziej wciagajacy :-P

    a moze po prostu wole zwyklego fps, a od mixa zrecznosciowo-strzelankowego :-P

    edit: o lol... jestem nie na swoim koncie :-P

    kapciarz

    Sponsored content


    Team S4League Empty Re: Team S4League

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 09:32